Rozlicz PIT online dla wszystkich przeglądarek
pobierz program wersja stabilna (32/64bit)

Telefon serwisowy E-Pity

Czynny w godzinach 0800 - 1600
Czynny w godzinach 1600 - 2000
Pobrano już ponad 15 000 000 razy!

Program E-Pity 2023/2024

Bezpieczne oprogramowanie

Rozliczenie w 5 minut

Pomoc dla fundacji

Dostępne wszystkie PIT-y

Aplikacja e-pity 2023/2024 jest programem dedykowanym dla Fundacji Opieka i Troska i umożliwia odliczenie 1% tylko na jej rzecz.

DZIAŁANIA FUNDACJI OPIEKA I TROSKA

Nasze inicjatywy

Środowiskowy Dom Samopomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi, Warsztaty Samorozwoju dla Osób w depresji, Klub Aktywizacji Społecznej i Zawodowej "Na zakręcie", "Siła rodziny" - projekt skierowany do rodzin osób chorujących psychicznie, Klub Seniora „Zawsze Młodzi”, „Klub na Psiaku”, Kawiarnia-Galeria.

Wolontariat

Spotkanie z kulturą. Centrum działań twórczych w Starej Piekarni, Festiwal Rękodzieła, Spotkanie z artystą oraz wernisaże, a także Spotkania z kulturą wrocławskiej mniejszości, Zimowe Pogotowie Kulinarne, Bezpłatne Warsztaty z Podróżnikiem dla Dzieci i wiele innych!

Wydarzenia

Wolontariusze biorą udział w zajęciach terapeutycznych, niektórzy sami je prowadzą pod okiem wykwalifikowanego terapeuty, odwiedzają chorych w domach oraz angażują się w różne akcje przeprowadzane przez Fundację.

Jak wypełnić pit w 5 minut

Bezpieczeństwo

Program e-Pity - edycja 2023/2024 to najlepszy dostępny program do sporządzania rocznych rozliczeń podatkowych.

Dostępne wersje: instalacyjna na Windows oraz online.

Bezpieczne oprogramowanie

Rozliczenie w 5 minut

Pomoc dla fundacji

Dostępne wszystkie PIT-y

Fundacja Opieka i Troska - KRS 0000159664

Fundacja Opieka i Troska założona została w 2003 roku z myślą o wsparciu rozbudowy Domu Pomocy Społecznej, w którym przebywają osoby z doświadczeniem choroby psychicznej. Tak narodził się pomysł wsparcia środowiskowego dla osób chorych na schizofrenię, którego realizacja stanowi teraz główny przedmiot działalności Fundacji.

Prowadzimy i wspomagamy funkcjonowania placówek świadczących pomoc społeczną i zdrowotną oraz rehabilitację społeczną, zawodową i fizjoterapeutyczną dla osób wykluczonych społecznie oraz chorujących fizycznie i psychiczne. Działamy na rzecz poprawy sytuacji bytowej osób po kryzysie psychicznym, osób niepełnosprawnych, starszych bądź chorych, a nadto kształtujemy postawy sprzyjające społecznej integracji tych osób i przeciwdziałamy ich społecznemu wykluczeniu.

Nasza siedziba na Psim Polu we Wrocławiu stała się miejscem spotkań dla naszych podopiecznych, a także wolontariuszy, współpracowników i terapeutów. Wspólnymi siłami staramy się stworzyć namiastkę domu tak, aby każdy mógł czuć się tu bezpieczne.

Fundacja została zarejestrowana jako organizacja pożytku publicznego i należy do Federacji Organizacji Pozarządowych.

Z góry dziękuję za Państwa współudział w budowaniu lepszej przyszłości!

Anna Kraucz-Miękus