Wrocławski Klub Seniora „Zawsze Młodzi"

W Fundacji Opieka i Troska Klub Seniora działa od jesieni 2012. Tworzy go grupa energicznych i pełnych inicjatywy seniorów – Klub powstał na ich wniosek i prośbę. Można więc powiedzieć, że to spełnione marzenie!

Zapraszamy do nas wszystkich tych, którzy lubią być aktywni, nie lubią nudy i ciągle chcą się rozwijać; tych wszystkich, którzy świat traktują jak wyzwanie i chcą pomagać innym.

U nas znajdziecie Państwo zarówno coś dla ciała, jak i dla ducha: język angielski i warsztaty obsługi komputera, warsztaty rękodzieła, a także ćwiczenia gimnastyczne. A to nie wszystko: odbywają się spotkania z dietetykiem i innymi specjalistami (m.in. psycholog, stylistka czy prawniczka). Zwiedzamy Wrocław i cały Dolny Śląsk, chodzimy do kin i teatrów.

Tygodniowy harmonogram znajdą Państwo w odnośniku poniżej, a o tym, co u nas się dzieje, dowiedzą się Państwo z Facebooka (wystarczy wyszukać:  Klub Seniora „Zawsze Młodzi”).

Siedziba Klubu mieści się przy ul. Kiełczowskiej 43, bud. 6 (teren Lotniczych Zakładów Naukowych, jeden z budynków po internatach).

Opiekunką Klubu Seniora „Zawsze Młodzi” jest Ilona Zakowicz. W sprawach związanych z Klubem, można dzwonić na numer 71 794 78 91 lub wysłać maila na adres: opiekaitroska@opiekaitroska.pl z tytułem: „Klub Seniora”

Opiekunka Klubu jest do Państwa dyspozycji w każdy wtorek od 09:00 do 17:00, środę od 10:00 do 16:00 i piątek od 10:00 do 15:00 na ul. Kiełczowskiej 43 bud.6

Zapraszamy!
Samorząd Klubu Seniora:
Przewodnicząca: Jadwiga Bajorek
Zastępca Przewodniczącej: Józef Kaliszewski
Skarbniczka: Mariola Rózga
Klub Seniora „Zawsze Młodzi” jest dofinansowany z budżetu Gminy Wrocław.